Büyükşehir onkoloji hastalarını yalnız bırakmadı
Büyükşehir onkoloji hastalarını yalnız bırakmadı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, yeni bir hizmeti ile yine göz doldurdu. Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgınının etkilerini en aza indirmek için tüm ekiplerini seferber etti.

TÜM EKİPLER SEFERBER

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından tespit edilen ve risk grubunda bulunan ihtiyaç sahibi onkoloji hastalarına gıda ve dezenfeksiyon malzemesi desteği verildi. Büyükşehir Belediyesi, küresel boyutta yaşanan salgından dolayı beslenme ve hijyen kurallarına normalden daha fazla dikkat etmesi gereken onkoloji hastalarını yalnız bırakmadı.

 

GIDA VE DEZENFEKSİYON DESTEĞİ

Küresel boyutta yaşanan salgından dolayı beslenme ve hijyen kurallarına normalden daha fazla dikkat etmesi gereken kadın ve çocuk onkoloji hastaları, evlerinde ziyaret edilerek, ihtiyaç duydukları gıda ve dezenfeksiyon malzemeleri kendilerine teslim edildi.

“VAHAP SEÇER, GEREKENİ YAPIYOR”

Lösemi hastası Bilal’in annesi Fatma Bayırhan, kendilerine gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyet; “Yardımdan dolayı çok sevindik, mutlu olduk. Herkesin bilinçlenmesi, dışarı çıkmaması lazım. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız’a çok teşekkür ediyoruz. Vahap Seçer, gerekeni yapıyor. Var olsun, sağ olsun” sözleriyle dile getirdi.

VAHAP BAŞKANIMIZ’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Büyükşehir’in desteği ile kendilerini yalnız hissetmeyen 50 yaşındaki ev hanımı Şirinaz Çetal ise, “Çok memnun oldum, çok sevindim. İhtiyacımız vardı. Vahap Başkanımız’a çok teşekkür ediyorum. Kendisinden Allah razı olsun” dedi.

MANEVİ DESTEK DE ÖNEMLİ

Büyükşehir’in verdiği maddi desteğin yanında duydukları manevi desteği hissettiren Songül Çukuroğlu ile eşi İbrahim Çukuroğlu da Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e kendilerini düşündüğü için teşekkür etti.

  • Etiketler
  • Yorumla

Reklam alanıdır
ÖNE ÇIKANLAR
    Üye Girişi
    • Kullanıcı Adınız
    • Şifreniz