Çamlıyayla İşletme Müdürlüğü’nde bina onarım çalışmaları devam ediyor

Tarih: 16 Eylül 2021 Perşembe 15:51

Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, 3 Haziran 2021 tarih ve 4071 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararıyla kurulan Çamlıyayla Orman İşletme Müdürlüğü idare binası, toplu koruma binaları, İlk Müdahale Ekip Binalar ile Hizmet evlerinin onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Bölge Müdürü Akduman’a, Makine ve İkmal Şube Müdürü Mehmet Tosun, Tarsus Orman İşletme Müdürü Muhammet Köse, İşletme Müdür Yardımcısı ve İşletme Şefleri eşlik etti.Yapılan çalışmaların sözleşme şartlarına, teknik şartnameye, iş programına ve uygulama projelerine göre kontrolleri yapılıp, hatalı imalatların düzeltmelerinin yaptırılması, işlerin zamanında bitirilmesi için gerekli planlar oluşturularak zamanında bitirilmesi için uyarılarda bulunuldu.(Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA