CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN MERSİN’E GELİYOR

Tarih: 16 Eylül 2021 Perşembe 16:55

Bir dizi açılış ve programlar kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin’e ziyarette bulunacak.

 

Erdoğan, ziyarette bazı toplu açılışlar, yatırımlar ve hali hazırda devam eden projeleri yerinde inceleyecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 16.00'da Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek toplu açılış törenine katılarak, 3,2 milyar TL yatırım bedeli ve 341 projenin tanıtımı ile Mersinlilere yeni müjdeler verecek. Erdoğan'ın Mersin ziyaretine bazı bakanlar, bölge milletvekilleri ve bürokratlar da eşlik edecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ziyareti kapsamında Toroslar’da Emir Sultan Cami’nin açılışı da yapılacak. Akkuyu sahasını da ziyaret ederek incelemelerde bulunacak. Çalışmaların son durumu hakkında Akkuyu yetkililerinden bilgi alacak olan Erdoğan, Akdeniz ve Torosların arasında aşırı sıcak ve uzun süren yaz mevsimine paralel olarak yayla turizminin de yaygın olduğu bölgede, Gözne Yaylası'na ve yöredeki diğer yaylalara ulaşım sağlayacak olan ve 155 milyon lira yatırım yapılan proje kapsamında 8 adet kavşağın yer aldığı Mersin-Gözne yolunun açılışı da gerçekleştirecek.


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA