Hilton Oteli’nde unutulan eşyalar Mezitli Belediyesi Dayanışma evine bağışlandı

Tarih: 15 Ekim 2021 Cuma 16:17

Mersin’in en büyük turizm işletmelerinden birisi olan Hilton Oteli çok özel bir çalışmaya imza attı. Otelde kalan misafirlerinin unuttuğu ya da almadığı eşyalar bir araya toplanarak Mezitli Belediyesi Dayanışma evine bağışlandı.

Özel olarak kolileyerek paketledikleri eşyaları Mezitli Belediyesi Dayanışma Evine getiren otel yetkilileri, kıyafetlerin raflara dizilmesine de yardım etti. Unutulan ya da bırakılan eşyaları prosedürler kapsamında bir süre muhafaza ettiklerini dile getiren Otel Operasyon Müdürü Aylin Özdoğan, “Unutulan ve bırakılan eşyalar bir süre birikince insanlarımıza faydalı olsun istedik. Eşyalarını unutan misafirlerimizin eşyalarını uygun olanlarını gerekli temizlik ve hijyen kuralları kapsamında elden geçirerek biriktirdik. Belli bir orana geldiğinde Mezitli Belediyemizle görüşerek değerlendirme talebimizi ilettik. Sağ olsunlar onlar da buna çok sıcak yaklaştılar. Çok güzel bir iş birliği ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayacağız. Bundan sonra da belirli aralıklarla bu projemizi devam ettireceğiz” dedi. Hem unutulmuş eşyaların değerlenmesi hem de ihtiyaç sahiplerinin bir ihtiyacının giderilmesi konusunda son derece yararlı bir projeye imza attıklarını belirten Kat Hizmetleri Şefi Emin Emlik ise, “Otelimiz bünyesinde çalışan son derece duyarlı bir ekibimiz var. Mezitli Belediyemizle irtibata geçerek önemli bir iş birliği sağlamış olduk. Sosyal dayanışma topluluğumuz bu tür etkinler düzenliyoruz” diye konuştu. İnsan Kaynakları Şefi Ahmet Demir de insanlarımızın faydasına olan işlerde olmaktan mutlu olduklarını ifade ederek, “Mezitli Belediyemizle ortak bir proje yaparak sadece unutulan eşyalar değil kullanılmamış eşyalarında olduğu ortak bir projede buluşabiliriz. Biz de Mezitli Belediyemizin bu çabasına katkı sunabilirsek son derece mutlu oluruz” dedi. (Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA