Denetimli Serbestlik yükümlülerine ‘diyabet’ semineri verildi

Tarih: 22 Kasım 2019 Cuma 15:22

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yükümlülerine yönelik “Diyabet” konulu seminer düzenlenerek, diyabet anlatıldı.

Haber Merkezi

Mersin Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan eğitim ve iyileştirme faaliyetleri çerçevesinde VM Medical Park Mersin Hastanesi ile yapılan işbirliği kapsamında gerçekleştirilen semineri, Uzm. Dr. Yusuf Gündüz verdi. Gündüz, seminerde, diyabette tedavi, beslenme tedavisinde dikkat edilmesi gerekenler, egzersizde dikkat edilecek hususlar, başarılı bir diyabet tedavisi için kimlerden profesyonel yardım alınması gerektiği, insülin tedavisi, evde kan şekeri takibi, diyabette acil sorunlar, kan şekeri düştüğünde veya yükseldiğinde yapılması gerekenler ve diyabet tedavisindeki yenilikler konularında yükümlülere bilgiler verdi. Mersin Denetimli Serbestlik Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirilen seminere yaklaşık 100 denetimli serbestlik yükümlüsü katıldı. Seminerde, yükümlülerin soruları da hastane görevlileri tarafından cevaplandı. Diğer kurum ve kuruluşlarla yapılan işbirliği kapsamında yükümlülere yönelik seminerlerin devam edeceği bildirdi.


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA