Milli diskçi çalışmalarını sürdürüyor

Tarih: 3 Nisan 2020 Cuma 18:29

Korona virüs nedeniyle spor müsabakalarının iptal edilmesinin ardından milli diskçi Berke İnaloğlu, formunu korumak amacıyla çalışmalarına evde devam ediyor.


Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de etkisini sürdürmeye devam eden korona virüs nedeniyle spor müsabakaları iptal edildi. Zonguldaklı milli diskçi Berke İnaloğlu da diğer sporcular gibi çalışmalarını evde sürdürüyor. Milli sporcu yaptığı antrenmanlarla formunu koruyarak şampiyonalar başlayacakmış gibi hazır bir pozisyonda duruyor.
Berke İnaloğlu korona virüsün spor yapmalarına engel olmadığını söyleyerek, "Tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan korona virüs nedeniyle spor müsabakaları iptal oldu. Bizler de milli sporcular olarak maske ve eldivenle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ama mümkün olduğunca çalışmalarımızı evde yapmaya çalışıyoruz. Korona virüs spor yapmamıza engel değil. Siz yeter ki spor yapmak isteyin. Biz güçlü bir devletiz. İnşallah bunun üstesinde de geleceğiz" diye konuştu.


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA