“Her zaman sağlıkçılarımızın yanındayız”

Tarih: 24 Haziran 2020 Çarşamba 13:21

Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Bahar Aydınlı’yı ziyaret eden Şehit Gazi-Sen Konfederasyonu Mersin İl Yönetimi, her zaman sağlıkçıların yanında olduklarını vurguladı.

Haber-Erol Kamalak

Ziyarette konuşan Şehit Gazi Sen Mersin İl Başkanı Beşir İstemi, “Sendikamızın önceliği, şehit ve gazi yakınlarımızı manevi değerlerinin yükseltilmesi ve sendikal manadan örgütlenmek ve Türkiye'de Şehit Gazi-Sen Konfederasyonu'nu yetkili kılmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Bahar Aydınlı'yı ziyaret ettik. Sendikamız hakkında bilgi verdik. Şehit ve Gazi yakınları ile ilgili neler yapacağımızı konuştuk. Covid-19 salgını mücadelesinde sağlık personellerinin emeği büyüktür. Kıymetli sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanlarının mali ve sosyal haklarının iyileştirilmesi konusunda sendika olarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığına gerekli çalışmalarımızı gönderdik. Bizler her zaman sağlıkçılarımızın yanındayız” dedi.


Etiket: mersin, şehitgazisen, beşiristemi, mersinşehirhastanesi, sağlıkçılar,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA