Demir, Tarsus’ta incelemelerde bulundu

Tarih: 3 Temmuz 2020 Cuma 17:30

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürüm Ökkeş Demir, Tarsus İlçe Müdürlüğü bünyesindeki Tarsus Gençlik Merkezi, spor tesisleri ve öğrenci yurtlarında incelemelerde bulundu.

İl Müdürüne Tarsus İlçe Müdürü Murat Tarsuslu, Yurt idare Şube Müdürü Yüksel Zeybek ve Yatırı İnşaat Şube Müdürü Abdullah Çakmak eşlik etti. İlk olarak Tarsus İlçe Müdürü Murat Tarsuslu'dan ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Demir, ilçede faaliyet gösteren  spor tesisleri, Gençlik Merkezi ve öğrenci yurtlarında incelemelerde bulunarak yetkililerle görüştü. Tarsus’un ülkemizin en büyük ilçesi, yaklaşık 350 bin nüfusuyla 59 İlinden büyük olması özelliği, tarihi kültürel zenginliği ile genç nüfusuyla potansiyeli yüksek nadide ilçelerinden olduğunu belirten Demir, "Tarsus ihmal edeceğimiz bir İlçemiz değil. İlçe gençliğinin nezih ve güvenli mekanlarda spor, faaliyet ve konaklama yapabilmesi için İl Müdürlüğü olarak bütün imkan ve kabiliyetimizi seferber edeceğiz."dedi. (Haber Merkezi)


Etiket: mersin, gençlikspor, il, müdürlüğü, ökkeşdemir,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
 
  FACEBOOK
 
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA