Oses Çiğ Köfte, dijital dönüşüm startını verdi

Tarih: 6 Temmuz 2020 Pazartesi 18:06

Mersin’de 50. Oses Çiğ Köfte noktasını açmaya hazırlanan GİAVM Grup Gıda, #Pandemi temalı toplantısında bayileriyle bir araya geldi. Toplantıda konuşan GİAVM GRUP Firma Sahibi Ahmet Gök, Mersin’de çiğköfte piyasasını belirleyen markalarının, kalite ve hizmet standartlarına yakıştığı şekilde dijital ortamlarda da markalaşması yolunda ilerleyeceklerini ifade etti.

Haber-Gencay OLCAN

Oses Çiğ Köfte Mersin Distribütörlüğünce Noax Hotel’de gerçekleştirilen 2020 Yılı Bayi Buluşması, GİAVM GRUP Firma Sahibi Ahmet Gök’ün konuşmasıyla başladı. Pandemi sürecine istinaden sosyal mesafeye uygun düzenlenen buluşmada, tek kullanımlık maske ve dezenfektan kullanıldı. Oses Çiğ Köftelerinin, Mersin’deki marka değerine önemli vurgulamalar yapan Gök, kurumsallaşma yolundaki çalışmalarını tamamladıklarını ve bayilerin daha profesyonel bir şekilde hizmet alıp vereceklerine değindi. Gök, çalışmalara 1 Ağustos’tan itibaren başlayacaklarını ifade etti.

“BAYİLERİMİZ İÇİN BİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM HAZIRLIĞI İÇİNDEYİZ”

Pandemi sürecinden önce dijitalleşme çalışmalarına başladığını ifade eden Gök, “Bayilerimiz için bir dijital dönüşüm hazırlığı içindeyiz. Gerek bayi kullanımına sunduğumuz b2b ve çok yakında müşterilerimize sunacağımız yeni b2c ara yüzlerimiz gerek bayilerimizin dijital reklam faaliyetleri olsun tüm süreçleri Oses Mersin Bölge Distribütörlüğünden yönetebileceğimiz bir altyapı kurduk. Böylece Mersin’de çiğköfte piyasasını belirleyen markamızın, kalite ve hizmet standartlarına yakıştığı şekilde, dijital ortamlarda da markalaşması yolunda ilerliyor olacağız” şeklinde konuştu.


Etiket: osesçiğköfte, mersin, haber, pandemi,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA