Akdeniz Belediyesi ekipleri çalışma ofisimizi dezenfekte etti

Tarih: 9 Temmuz 2020 Perşembe 17:59

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen Koronavirüsü tedbirleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Akdeniz Belediyesi, çalışma ofisimizi dezenfekte etti.

Haber-Erol Kamalak

Koronavirüsü tedbirleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Akdeniz Belediyesi ölümcül virüse karşı kamu kurumları başta olmak üzere, gazete, televizyon ve radyo ofislerini, ilçe sınırlarında bulunan ve isteyen evlerin ilaçlama ve dezenfekte çalışması yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda çalışma ofisimize gelen Akdeniz Belediyesi’ne bağlı ilaçlama ekipleri, çalışma ortamımızı en ince ayrıntısına kadar dezenfekte etti. Konu hakkında konuşan Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Gencay Olcan, Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak ve personellerine teşekkür etti.


Etiket: Akdenizbelediyesi, başkangültak, korona, dezenfektan


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA