‘O Bir Star’ olma yolunda!

Tarih: 16 Temmuz 2020 Perşembe 17:48

Sosyal medya platformu üzerinden düzenlenen ‘O Bir Star’ isimli ses yarışmasında finallere kalan Mersin’in sevilen sanatçısı Emre Akdağ, Mersin halkından kendisine destek olmasını istedi. Yaklaşık 20 küsur yıldır müziğin içerisinde olduğunu ve birçok başarıya imza attığını kaydeden Akdağ, “Bütün Mersin halkından beni bu yarışmada desteklemelerini ve beni hayallerime bir adımda yaklaşmama önayak olmalarını istiyorum” dedi.

Özel Haber-Gencay Olcan

Yapımcılığını ünlü müzisyen Çağlar Gündoğdu ve ünlü iş adamı Hüseyin Usta'nın üstlendiği ‘O Bir Star’ isimli ses yarışmasında finale kalan Mersinli sanatçı Emre Akdağ, tüm Mersinlilerden destek istedi. Yarışma ve kendisi hakkında gazetemize konuşan Sanatçı Emre Akdağ, 15 yaşından beri müziğin içerisinde olduğunu ifade ederek, “Liseyi Endüstri Meslek Lisesi'nde Teknik Resim Bölümünde okudum fakat en başından beri müzik bende ağır bastı. Her zaman için yaptığım işte hep iyi bir şeyler yapmak ve sesimi insanlara duyurmak, onların duygularına yüreklerine hep ulaşmak istedim. Ve bu sebepten müzik insanların yüreklerine ulaşmak için vazgeçilmez bir ulaşım aracım oldu” dedi.

 

“MÜZİĞE OLAN TUTKUMU ASLA BIRAKAMADIM”
Müziği hem akademik olarak hem de alaylı olarak öğrendiğini söyleyen Akdağ, “Ana enstrümanım gitardır. Fakat müziği ilk başlarken bağlama ile başladım. 1998 yılında ‘Gün Ötesi’ adında bir grup kurdum. Bu grupla liselerde konserler verdik fakat daha sonra grup dağıldı. Herkes kendi hayatına bireysel olarak yön verdi. Hepsi ile de halen görüşüyorum. Umarım onların da hayatları güzeldir. Müzik için hayatımda çok fazla fedakarlık yaptım. Hayatımı müziğe adadım çok fazla şeyler kaybettim fakat müziğe olan tutkumu asla bırakamadım. İnanıyorum ki bu fedakarlığın bir gün beni güzel yerlere getireceğine ve hayallerime kavuşacağıma inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

“HERKESİN HAYALLERİNE ULAŞMASI İÇİN ÇOK GÜZEL BİR PLATFORM”
Şu an O Bir Star Ses Yarışması’nda finallere kaldığını sözlerine ekleyen Akdağ, “Beni sevenler sağ olsunlar, hiç yalnız bırakmadılar. Halen de onların desteklerine bu işi yaptığın sürece ihtiyacım var. O Bir Star Ses Yarışması, covid-19 sebebiyle sosyal medya üzerinden sürdürülmekte güzel bir yarışma. Yarışma, herkesin hayallerine ulaşması için çok güzel bir platform. Bizler şu an yarışmanın 3’üncü sezonundayız. Önceki sezonlarda kazananlar ‘O Bir Star’ aracılığı ile klipleri çekildi, müzikleri ve tanıtımları yapıldı” diye konuştu.

 

“GÜZEL OLAN İŞLERİN DE GÖRÜNMESİNİ İSTİYORUM”
O Bir Star Ses Yarışmasının kurucusu Çağlar Gündoğdu’ya bu yapmış olduğu yarışmadan ötürü kendisine sonsuz teşekkür eden Akdağ, “Hem yüreğinin güzelliğini hem de onun da bizler gibi müzik adamı olması ve biz müzisyenleri anlamasına ve hayallerimize ulaşmamız için destek veriyor. Çağlar Bey, bu yarışmaya başladığında 100 klip çekilecek demişti ama onun yüreğinin güzelliği o kadar geniş ki daha yarışma devam etmesine rağmen 100 klibin üstünde proje ve iş yapıldı. Gerçekten Çağlar Bey başta olmak üzere bütün ekibi sabahlara kadar canla başla çalışıyorlar. Çağlar Bey, gece canlı yayın yapıyor izliyorum gerçekten ortada çok büyük bir emek var ve herkesin bu emeği görmesini istiyorum. Bizler genelde kötüyü ön plana çıkartırız. Reyting olsun diye güzel olan şeyler gösterilmez.  Ben güzel olan işlerin de görünmesini istiyorum. Bu emek bu kadar çaba ve hak görülmeli ve takdir edilmeli. Sizlerin aracılığıyla Çağlar Bey’e çok teşekkür ediyorum. O Bir Star Yarışmasını ve “46çağlar” adıyla Instagram’dan takip edelim yapılan işleri ve projelere destek verelim” şeklinde konuştu.

 

AKDAĞ, MERSİNLİLERDEN DESTEK İSTEDİ
Yaklaşık 20 küsur yıldır müziğin içerisinde olduğunu birçok başarıya imza attığını kaydeden Akdağ, sözlerini şöyle bitirdi: “Hepsi benim için önemli bir değer ve deneyim oldu. Mersin'de şu an ben dahil toplamda üç kişi yarışıyoruz. Yarışmaya katılan dostlarıma da buradan başarılar diliyorum. İyi olan kazansın her zaman. Bütün Mersin halkından beni bu yarışmada desteklemelerini ve beni hayallerime bir adımda yaklaşmama önayak olmalarını istiyorum. Instagram hesabımda yarışma ile ilgili ne yapılması gerektiğini profilimde öne çıkanlar bölümünde ‘O Bir Star’ diye kaydettim. Hikayemi görebilirler orada ne yapacakları açık bir şekilde yazıyor. Bütün herkesi bana destek olmasını bekliyorum.”


Etiket: star, çağlar, gündoğdu, müzisyen, obirstar, sesyarışması, emreakdağ


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA