Hakan Kunt: “Herkes bildiği işi yapmalı”

Tarih: 28 Temmuz 2020 Salı 16:51

Mersin’de 23 yıllık tecrübesi ile otomotiv sektörünün en bilinen markalarından olan Kunt Otomotiv’in Yöneticisi Hakan Kunt, “Herkes bildiği işi yapmalı düşüncesi ile farklı iş kollarını yapmayı pek tercih etmemekteyiz. Yani firmamızın benimsediği strateji ‘Ek İşimiz Değil Tek İşimiz’dir” dedi.

Haber-Barış Köksal

Kunt Otomotiv’in kuruluş süreci ve hizmet alanları hakkında gazetecilere konuşan Kunt Otomotiv’in Yöneticisi Hakan Kunt, “Babam Zafer Kunt 47 yıl Mersin Sanayi Sitesi’nde otomotiv sektörüne hizmet etmiş ve ismini başarıyla kanıtlamış bir esnaf ve ustadır. 2017 yılında kendisinin vefat etmesi ile birlikte kardeşim Gökhan Kunt ile firmamızı daha iyi yerlere götürmek için çalışmaktayız. 23 yıldır aynı sektör ve merkezde hizmet vermekteyiz. Kunt Otomotiv olarak değerli müşterilerimizin araçlarına sadece dış görünüşü üzerine hizmet vermekteyiz. Herkes bildiği işi yapmalı düşüncesi ile farklı iş kollarını yapmayı pek tercih etmemekteyiz. Yani firmamızın benimsediği strateji “Ek İşimiz Değil Tek İşimiz” dir. Sektörümüzde; kaporta, fırınlı boya, boyasız göçük düzeltme, anahtar teslim kazalı araçlar, seramik kaplama, boya koruma gibi işlemleri yapıyoruz” dedi.

 

“ARAÇLARI KENDİ ARACIMIZ GİBİ DÜŞÜNMEKTEYİZ”

Türkiye’de 2. El araç piyasasının belirlenmesinde hasar kaydı, değişen ve boyanan parçanın büyük bir önem gösterdiğini sözlerine ekleyen Kunt, “Biz en çok bu süreçte devreye girmekteyiz. Müşterilerimizin araçlarının hepsini kendi aracımız gibi düşünmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulundurarak en az değişen parça, en az boyanan parça ve tüm kasko ve sigorta şirketlerinin hasarlarını yaptığımız için en az hasar kaydı ile işlerimizi en doğru şekilde tamamlıyoruz. Otomotiv sektöründe bilinen bir marka olmamızın sebebi, babamızın sektörde gelen liderliği ile başlayıp, kendisinden öğrendiğimiz şekilde; temiz işçilik, kaliteli malzeme seçimimiz, 15 yıl işçilik garantisi, kurumsallık, sistemli çalışma, samimi müşteri ilişkileri ve dürüstlük ve şeffaflık ilkesini benimsememizdir. Aynı zamanda birçok resmi ve özel kurumların araçlarına hizmet verdiğimizden dolayı güvenirliliğimizi pekiştirmektedir” ifadelerini kullandı.

 

HAKAN KUNT KİMDİR?

1993 yılında Mersin’de doğdum. Üniversite eğitimimi 2017 yılında Çağ Üniversitesi’nde tamamladım. Ardından Toros Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimine başladım. Eylül ayı içerisinde doktora eğitime başlayacağım. 2017 yılında babam Zafer Kunt’un vefatı ile birlikte firmamız Kunt Otomotiv’de yöneticilik görevine başladım.


Etiket: kuntotomotiv, mersin, hakankunt, mersin, araba, haber


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA