Çukurova Gazetesi 37 Yaşında!

Tarih: 24 Ağustos 2020 Pazartesi 17:34

Kamuoyunu bilgilendirme, gündem belirleme, tutarlı ve ilkeli yayın anlayışıyla basın-yayın sektörüne çok önemli isimler yetiştiren Gazetemiz Çukurova Gazetesi, 37’inci yılını kutluyor.

Haber-Gencay OLCAN

Mersin’de 25 Ağustos 1983 yılında kurulan ve kuruluşundan bu yana ilkeli yayıncılığı ile basın dünyasında kendine etkin ve saygın bir yer edinen gazetemiz, 37.yılını kutlamanın sevincini okurlarıyla paylaşıyor. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Neslihan Yalçın, yerel basının önemine değinerek, “Yerel basın, yaygın basına bir lokomotif görevi görmesi ve kentin nabzını tutması açısından çok önemlidir. Yerel basın, bir şehrin aynasıdır. O aynayı kendinize tutarsanız eksiklerinizi görme imkanınız olur. Bizler objektif, tutarlı ve ilkeli yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespit edilmesi, dile getirilmesi ve paylaşılması adına mesai ve saat kavramı olmaksızın kamuoyunu bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Çukurova Gazetesinin 37’inci yıl dönümünü kutlar, demokrasi meşalesinin daha nice yıllar boyunca devam etmesini dilerim” dedi.

 

 


Etiket: gazetemiz, mersin, 37yaşında, neslihanyalçın


Yorum Ekle comment Yorumlar (1)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA