“Mersin için var gücümüz ile çalışıyoruz”

Tarih: 18 Eylül 2020 Cuma 16:15

Mersin’in sanayi, lojistik, tarım gibi birçok alanda Türkiye’de eşsiz bir değere sahip bir kent olduğunu vurgulayan Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, Mersin’in sorunlarına çözüm üretmek için var gücü ile çalıştıklarını ifade etti.

Haber-Barış Köksal

Mersin iş dünyasının önemli isimlerinden oluşan yönetim ve üye kadrosu ile Mersin’in gelişmesi ve kalkınmasına yönelik projeleri hayata geçirmek için kolları sıvayan MERYAD, pandemi sürecindeki açığı projeler üreterek kapatmayı hedefliyor. MERYAD Yönetimi adına gazetecilere konuşan Başkan Coşkun Doğmuş, Mersin’in sorunlarına çözüm üretmek için var gücü ile çalıştıklarını ifade etti. Mersin’i kalkındıracak ve uzun yıllardır kentin ileriye taşınmasında engel olan projeleri hayata geçirmek için takip ve disiplini elden bırakmadan çalıştıklarını kaydeden Doğmuş,  “Mersin sanayi, lojistik, tarım gibi birçok alanda Türkiye’de eşsiz bir değere sahip bir kenttir. Kentimizin ileriye taşınıp, kalkınması ve gelişmesine engel olan konuların çözümüne ilişkin dosyayı pandemi öncesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mersin Milletvekili Sayın. Lütfi Elvan başta olmak üzere, Mersin Valisi Sayın. Ali İhsan Su beyefendi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer ile paylaşmıştık. Bizler MERYAD olarak çözüm önerilerimizin ve projelerimizin her zaman takipçisi olacağız. Önemli olan üretilen projelerin ivedilikle sonuca ulaşmasıdır. Pandemi sürecindeki açığı projelerimizle kapatmayı hedefliyoruz. Mersin’den ekmeğini kazanan önemli isimler ile yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” dedi.

 


Etiket: Mersin, mersinhaber, mersingündem, akdeniz, mezitli, toroslar, tarsus, erdemli, anamur, silifke


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA