SEÇER’DEN TROLLERE YANIT!

Tarih: 21 Eylül 2020 Pazartesi 16:56

MESKİ ile ilgili sosyal medyada yapılan iki fatura kesildiği yönündeki iddialara da yanıt veren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mayıs ayında MESKİ Genel Kurulunda aldıkları fatura erteleme kararını gerekçe göstererek, “Çifte fatura hikayesi çok ayıp. Ak Gençlik diye bir trol ekip çıkmış. Şaşırdım yani. Böyle küçük siyasetler yapmasınlar” diyerek AK Parti’ye sitem etti.

“GİTTİĞİ HER YERDE İLGİYLE KARŞILANDI”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, her hafta sonu gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerini Silifke İlçesi’nin Taşucu, Bahçe, Kurtuluş ve Arkum mahalleleriyle sürdürdü. Yurttaşlarla bir araya gelen Başkan Seçer, hem sohbet etti hem talepleri dinledi. Yaptıkları hizmetleri ve projeleri anlatan Başkan Seçer, gittiği her yerde ilgiyle karşılandı. Başkan Seçer, Silifke’de çocuklara park, zakkum çiçeği üreten kadınlara alım, bölge sakinlerine ise altyapıyla ilgili söz verdi. Seçer, Arkum Mahallesi’nde 2022 programına aldıkları 20 milyonun üzerindeki bir projeyle Arkum, Atayurt ve Atakent’in içinde olduğu üç mahallenin atıksu arıtma sorununu çözeceklerini belirterek, MESKİ ile ilgili sosyal medyada yapılan iki fatura kesildiği yönündeki iddialara da yanıt verdi.

 

“BÖYLE KÜÇÜK SİYASETLER YAPMASINLAR”

MESKİ’nin işini yaptığını sözlerine ekleyen Seçer, “Çifte fatura hikayesi çok ayıp. Ak Gençlik diye bir trol ekip çıkmış. Şaşırdım yani. Buradan da sitem edeyim Ak Parti’ye. Böyle küçük siyasetler yapmasınlar. Biz Mayıs’ın ortalarında MESKİ Genel Kurulu’nu yaptık. Meclis’te bir karar aldık. Biz faturaları 3 ay süreyle erteliyoruz. Herhangi bir faiz tahakkuk ettirilmeden biz bunları uzatıyoruz. Yani Haziran faturasını Temmuz, Ağustos, Eylül içerisinde ödeyecek. O gün ödemeyen hem Eylül faturasını ödüyor, hem 3 ay önceki borcunu bize ödüyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz, bedava da reklam yaptırıyor. Olacak iş değil. Allah’a havale ediyorum, ben uğraşamam. Beni eleştir, yanlışım varsa kendimi düzeltirim ama bunlar kara propaganda” ifadelerine yer verdi. 5’te

 

 


Etiket: meski, mersin, vahapseçer, sosyalmedya, ikifatura, yanıt,


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA