Hem mahalleye hem de esnafa destek oluyor

Tarih: 11 Ekim 2020 Pazar 17:48

Mersin’in Tarsus İlçesi Şahin Mahallesi Muhtarı Hüseyin Aydın, mahalle sakinlerinin sorunlarını çözmenin yanı sıra hem esnafa destek oluyor.

Özel Haber-Erol Kamalak

Şahin Mahallesi Muhtarı Hüseyin Aydın, “Mahalle sakinlerinin sorunu benim sorunumdur. Sorunların çözümü masa başında değil, halk içerisinde can cana yan yana olarak çözüyorum. Vatandaşlarımıza büyük görev düşüyor. Alışveriş merkezlerini değil, mahallenin esnafını tercih etsinler. Mahalle esnafı vatandaşımızın iyi ve kötü yanındadır. Bizler de esnafımızın yanında olmalıyız. Pandemi dolayısıyla esnafımız batma noktasına gelmiştir. Alışverişiniz en büyük destek olacaktır” dedi.

“MUHTAR AYDIN ESNAFA ÇOK DEĞER VERİYOR”

51 yaşında esnaflık yapan Murat Çiçek, “Küçücük yerimde kendi imkanımla ayakta durmaya çalışıyorum. Jilet, kundura boyası, hırdavat ürünleri, tıraş malzemesi, selpak, çakmak türleri satıyorum. Şahin Mahallesi Muhtarı Hüseyin Aydın esnafa çok değer veriyor. Hem alışveriş yapıyor hem de sorunlarımızı çözüyor. Duyarlığından dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 


Etiket: Mersin, mersinhaber, mersingündem, akdeniz, mezitli, toroslar, tarsus, erdemli, anamur, silifke


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA