"Çıraklığını yapmadığın işin patronluğunu yapamazsın”

Tarih: 23 Ekim 2020 Cuma 18:01

Mersin’de mutfak mobilyası, banyo ve kapı sistemlerinin yanı sıra A’dan Z’ye dekorasyon işlerinde de büyük bir başarı yakalayan Möbel Genuss Firmasının Sahibi Murat Toktaş, “Çıraklığını yapmadığın işin patronluğunu yapamazsın” dedi.

Özel Haber-Gencay OLCAN

Mersin’de mutfak mobilyası, banyo ve kapı sistemlerinin yanı sıra A'dan Z'ye dekorasyon işlerinde de büyük bir başarı yakalayan Möbel Genuss firması, kapılarını gazetemize açtı. Firmalarının kuruluş süreci, hizmet alanları ve hedefleri hakkında konuşan Möbel Genuss Firma Sahibi Murat Toktaş, 1993’ten bu yana sektörün içerisinde olduklarını kaydetti. Möbel Genuss firmasını da 2008 yılında kurduklarını söyleyen Murat Toktaş, “Biz bu işe çocukken başladık. ‘Çıraklığını yapmadığın işin patronu olamazsın’ derler. Çocukluktan bu yana bu işin tozunu yuttuk” dedi.

“MUTFAĞINIZA YEPYENİ BİR BAKIŞ AÇISI KAZANDIRIYORUZ”

Çok özel tasarımlarla sektörlerinde öncü olduklarını ifade eden Murat Toktaş, en son trendleri takip ettiklerini kaydetti. İnsan hayatının büyük bir bölümünün mutfakta geçtiğine dikkat çeken Toktaş, “Mutfak, birçok aile için hem yemek yenilen hem de günün yorgunluğunun çıkarıldığı bir bölüm olmuştur. Mutfağınıza yepyeni bir bakış açısı kazandırıyoruz. Mutfağın huzur vermesi istenir. Aileler bu dekorasyonuna ayrı önem verirler. Yeni mutfak modelleri mutfakta rahatlığı arayanlar için birçok seçeneği sizlere sunuyoruz” dedi.

“SEKTÖRÜMÜZDE LİDER OLMA HEDEFİYLE İŞİMİZİ YAPIYORUZ”

Amaçlarının farklı konseptlerdeki büyük projeleri hayata geçirerek, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak olduğunu sözlerine ekleyen Toktaş, “Yüksek teknolojik makina ve ekipmanlarla, konusunda uzman, dinamik elemanlarla son teknolojiyi kullanarak daima sektörümüzde lider olma hedefiyle işimizi yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm projeler ve bunların sonucunda işveren ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle, uzun ve köklü ilişkiler kurarak müşteri sadakatini sağlamayı ve benimsediği değerleri yaşatmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

“DAİMA KENDİMİZİ GELİŞTİRMEKTEYİZ”

Şirketlerinin kurulduğu ilk günden bu yana daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla hizmet verdiğini kaydeden Toktaş, “Sizin hayal ettiğiniz evi; estetik ve kişisel sadelik, dinginlik ve trend olan mobilya tasarımları ile harmanlayarak projeler gerçekleştiriyoruz. Aklınızda tasarladığınız bir ev, büro veya herhangi bir yaşam alanı için son teknolojiyi kullanarak en ideal seviyeye ulaşmak için daima kendimizi geliştirmekteyiz. Uzmanlık alanımız olan mutfak mobilyası, banyo ve kapı sistemlerinin yanı sıra A'dan Z'ye dekorasyon işlerinde de sağlam çözümler üretebilecek kapasitedeyiz” ifadelerini kullandı.

TÜM ENERJİMİZ İLE ÇALIŞIYORUZ

Firmalarının bütün faaliyetlerini profesyonelce yaptığına dikkat çeken Toktaş, hizmet esnasında ve sonrasında müşterileri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerji ile çalıştıklarını kaydetti. İnsan kaynakları politikalarından da söz eden Toktaş, sözlerine şöyle devam etti: “Adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer üreterek Toktaş'ın geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı her zaman kendimize ilke edindik.”

“ÇÖZÜM ODAKLI PROJELER ORTAYA KOYUYORUZ”

Çözüm odaklı projeler ortaya koyduklarına vurgu yapan Toktaş, “Banyolarınıza ayıracak çok fazla yeriniz yoksa, sizler de dekorasyon çalışmaları için küçük banyo modellerini tercih edebilir ve araştırmalarınızı da buna göre yapabilirsiniz. Küçük banyo örnekleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyor ve daha dar alanlarda ne gibi çalışmalar yapabileceğinizi gösteriyoruz” dedi.

“GÜVENLİ SİSTEMLER DEFORME OLMAMALIDIR”
Mersin’de estetik çözümlerle ön plana çıktıkları söyleyen Toktaş, “Her çelik kapıda; güvenliği arttırmaya yönelik ‘keyfi’ aksamlar ya da zaman zaman bakım isteyen ‘zorunlu’ aksamlar vardır. Güvenli sistemler dışarıdan gelecek baskılara ve bükülmelere karşı dirençli ve dayanıklı olmakla birlikte zamanla deforme olmamalıdır” diye konuştu.

“BİZLER DE TÜM ÖNLEMLERİMİZİ EN SIKI DÜZEYDE ALIYORUZ”

Pandemi sürecinin kendilerini de etkilediğini ifade eden Toktaş, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de can kayıplarına yol açan korona virüs salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında bizler de tüm önlemlerimizi en sıkı düzeyde alıyoruz. Bu konuda atölyelerimizi ve ofisimizi sürekli dezenfekte ediyoruz. Kişisel temizlik başta olmak üzere, maske ve sosyal mesafeyi koruduğumuz sürece korona virüsü yeneceğimize inanıyorum” dedi. Son olarak Irak ve Libya’ya ihracat yaptıklarını ifade eden Toktaş, ileriki süreçte Kazakistan ve Azerbaycan’a da ihracat yapmak istediklerini belirtti.


Etiket: mutfak, dekorasyon, mersin, murattoktaş, möbelgenuss


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA