SEÇER: “SİYASET DEĞİL İŞİNİZİ YAPIN”
SEÇER: “SİYASET DEĞİL İŞİNİZİ YAPIN”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, belediye çalışanlarına yönelik yaptığı konuşmada, “Vatandaş neredeyse, hangi renkte ve mezhepteyse, hangi siyasi görüşe tercih koyuyorsa sizin onu sorgulama hakkınız yok. Sizin bu anlamda kör olmanız lazım. Siz belediye çalışanısınız. Sizin göreviniz hizmet vermek, bunun dışında hiç bir şey düşünmeyin” dedi.

“HİZMET VERMEK DIŞINDA HİÇBİR ŞEY DÜŞÜNMEYİN”
Şubat ayı meclis toplantısını Silifke’de düzenleyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, meclis toplantısı öncesi Silifke İtfaiye Amirliğinde Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan ekiplerle bir araya geldi. Ziyarette belediye çalışanlarına yönelik konuşan Seçer, “Vatandaş neredeyse, hangi renkte ve mezhepteyse, hangi siyasi görüşe tercih koyuyorsa sizin onu sorgulama hakkınız yok. Sizin bu anlamda kör olmanız lazım. Sadece bizden hizmet alan vatandaş olarak görmelisiniz, biz de ona hizmet vermekle yükümlüyüz. Siz belediye çalışanısınız. Sizin göreviniz hizmet vermek, bunun dışında hiçbir şey düşünmeyin” dedi.

“PARTİZANLIĞI VE PARTİZANCA DÜŞÜNMEYİ BIRAKIN”
“Çalışanla ekmeğinde olanla işimiz yok, insanlar benden kaliteli hizmet bekliyor” diyen Seçer, “4 yıl sonra ben bu insanlara hesap vereceğim. Şimdi veriyorum. Beni anlayışla karşılayın, işinize bakın. Bakmıyorsanız da işinize gidin, düşün yakamdan. Düşün bu belediyenin yakasından. Benim yaptığım bu. Çalışanlar başımızın tacı. Bu işi Mersin’de aylardır karıştırıyorlar. Bunlara kulaklarınızı tıkayın. Amirleriniz var. Daire müdürleriniz var. Daire başkanlarınız var. Plan programlar ve size verilen talimatlar çerçevesinde işinizi yapın. Belediyenin en alt çalışanı ile belediye başkanı arasında hiçbir fark yok. Hepimiz aynı amaç için çalışıyoruz. Partizanlığı ve partizanca düşünmeyi bırakın. Bizi sıkıntıya sokan bu” şeklinde konuştu. (İHA)

  • Etiketler
  • Yorumla

Reklam alanıdır
ÖNE ÇIKANLAR
    Üye Girişi
    • Kullanıcı Adınız
    • Şifreniz