Velilere kayıt desteği

Tarih: 10 Şubat 2022 Perşembe 16:02

Mersin’de eğitim veren Oyun Koleji Anaokulu, yeni kayıt döneminde velilere enflasyonun altında zam uygulayarak, 2022-2023 kayıtlarını almaya başladı.

 

 

Eğitim hayatına başladığı günden bu yana öğrencilere sağladığı eğitim modeli ile ön plana çıkan kolej, velilere destek olmak için enflasyonun altında eğitim ücreti ile 2022-2023 eğitim sezonun kayıtlarını almaya başladı. Önceliklerinin eğitim olduğunu belirten kolej kurucularından Ufuk Akbıyık, "Enflasyonun yükselmesi ile birlikte 2022-2023 eğitim-öğretim dönemimizde velilerimizin alım gücünü düşünerek enflasyonun altında bir zam uygulama kararı aldık. Öğrencilerimiz ve velilerimiz bizim için çok kıymetlidir. Oyun Koleji ve Game Club açıldığı günden bu yana veliler ve öğrencilerle bir aile ortamı oluşturmuştur. Mersin'deki bu güçlü aile tablosu bizim için çok değerlidir. Yeni kayıt döneminde de bu unsurları göz önünde bulundurarak yol izledik. 2022-2023 yılının verimli geçmesini diliyor, tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum" dedi. (İHA)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA