Trap Bölgesel Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Kupası sona erdi

Tarih: 25 Mayıs 2022 Çarşamba 15:24

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen ‘Trap Bölgesel Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Kupası’ sona erdi.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2022 faaliyet programında yer alan ve 20-22 Mayıs tarihleri arasında Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Erdemli Atış Poligonu’nda 22 ilden 133 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen ‘Trap Bölgesel Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Kupası’ tamamlandı. Birbirinden çekişmeli müsabakaların ardından dereceye giren sporculara ödüllerini Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu (TAAF) Başkanı Gürsel Çolakoğlu, Erdemli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Kılıç, TAAF Mersin İl Temsilcisi Ferhat Geçim ve Erdemli Atış Poligonu tesis amiri Onur Ersoy tarafından verildi. (Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA