DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Güran Dinçer oldu | Çukurova Gazetesi

 
 
 

 
DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Güran Dinçer oldu

Tarih: 3 Ekim 2022 Pazartesi 16:41

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mersin İl Başkanlığında kan değişimi yaşandı.

İki yılı aşkın bir süredir başkanlık görevini yürüten Cenk Cenkcimenoğlu’nun yerine Op. Dr. Güran Dinçer, Mersin İl Başkanı olarak atandı. Hızlı bir şekilde çalışmalara başlayan Başkan Dinçer yapmış olduğu açıklamada, “DEVA Partisi kadroları çok güçlü bir kadro. Bizim, var olan gücümüzü daha da arttırarak devam ettirmek gibi bir derdimiz var. Sinerjiyi ve ona bağlı olarak da enerjiyi arttırmaya çalışacağız. Farklılıkları temel alarak ‘memleket sevdası’ ortak paydasında birleştirdiğimiz, birlik ve beraberliğin tahsis edildiği, ortak sinerjinin yaratacağı güç ile DEVA Partisi'ni hem Mersin'de hem de Türkiye'de yükseltmek için bütün gücümüzle çaba sarf edeceğiz, ve biliyoruz ki umut dolu yarınlara ulaşmak konusunda hep birlikte başaracağız" dedi. (Haber Merkezi)


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Çukurova Gazetesi Mersin | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2022 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA