TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bugün Mersin’de | Çukurova Gazetesi

 
 
 

 
TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bugün Mersin’de


Tarih: 14 Ekim 2022 Cuma 17:12

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün bir dizi program katılmak üzere bugün Mersin’de olacağı duyuruldu.

Haber-Mehmet Çetin

 

Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Sema Tunca tarafından Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nde yapılan basın toplantısında, Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Mersin ziyaretine ilişkin bilgiler verildi.

 

"ÜLKEMİZ SIKINTILI VE ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR"

TDP İl Başkanı Sema Tunca, yaptığı açıklamaya şu sözlerle başladı; "Bu güzel ülkemiz sıkıntılı ve zor bir süreçten geçiyor. Herkesin ve her kesimin ciddi boyutlarda ekonomik, sosyal, hatta kültürel anlamda hiç de mutlu olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu yeni dünya düzeni içersinde birçok ülkenin elbette ki ekonomik sıkıntısını inkar etmiyoruz ama gelin görün ki; ülkemizde yaşanan ve herkesin canını yakan enflasyona karşı bilimsel ve çok ciddi önlemlerin alınmadığını ve ateşin her geçen gün biraz daha fazlalaştığını maalesef hepimiz görüyor ve yaşıyoruz."

 

"MUSTAFA SARIGÜL, AFFET TÜRKİYEM KAMPANYAMIZIN BASIN AÇIKLAMASINI YAPACAKTIR"

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün 'Affet Türkiyem' kampanyası kapsamında Mersin'de bulunacağını duyuran Tunca, "Ama asla ümitsiz değiliz. Ekonomik, kültürel, sosyal alanlar başta olmak üzere hayatın bir çok alanında projeler hazırlayan, Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracak akademisyenlerden, ekonomistlerden, bilim adamlarından oluşan ekibiyle saygı değer Genel Başkanımız Türkiye Değişim Partisi’nin Genel Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül, 15 Ekim Cumartesi saat 11.00’de Mersin Kapalı Cezaevi Kapı Önü'nde Affet Türkiyem kampanyamızın basın açıklamasını yapacaktır" diye konuştu.

 

"MERSİN KAPALI CEZAEVİ ÖNÜ'NDE ÇOK ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNACAK"

Kampanyaya ilişkin bilgi veren Tunca, "Türkiye’de yüz binlerin heyecanla ve duayla beklediği bir genel affın ülkemize nefes aldıracağına inanıyoruz. Bu duygularla sizi saat 11.00’de Mersin Kapalı Cezaevi'ne tahsis ettiğimiz araçlarla davet ediyoruz . Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül, Mersin Kapalı Cezaevi Önü'nde çok önemli açıklamalarda bulunacak" dedi

 

"SEDAT GEZER’İN EŞİ VE ÇOCUKLARINA BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİNDE BULUNACAK"

Sarıgül'ün Mersin'deki bazı televizyon kanallarının canlı yayınına katılacağını da belirten Tunca, "Ardından da bütün ülkemizi yasa boğan Mersin Polisevi baskınında şehit düşen polisimiz Sedat Gezer’in eşi ve çocuklarına başsağlığı ziyaretinde bulunacak, sonra da Sayın Genel Başkanımızla birlikte sizleri muhteşem bir nostalji yaşayacağımız Belenoluk Yaylası'ndaki bir saatlik sıkma ayran ikramlı programımıza davet ediyoruz. İl ve ilçe teşkilatlarım adına basın toplantımıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyor, her birinizi sevgiyle saygıyla kucaklıyorum" ifadelerine yer verdi.  


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA