AK Parti seçmene dijital mecralardan ulaşacak | Çukurova Gazetesi

 
 
 

 
AK Parti seçmene dijital mecralardan ulaşacak


Tarih: 5 Kasım 2022 Cumartesi 12:10

Dijital dönüşüm stratejisini tamamlayan AK Parti, 92 sayfalık bir rapor hazırladı. Bu rapor seçim kampanyası için yol gösterici olurken, dijital planlar sahada hayata geçirilecek ve seçmene dijital platformlardan ulaşılacak.

AK Parti dijital dönüşüm stratejisini hazırladı. Bu çerçevede 92 sayfalık bir rapor hazırlandı. AK Parti seçmene sosyal medyadan ulaşacak, seçim kampanyası dijital platformlardan yürütülecek. Raporda dijital platformların çalışmalarda nasıl kullanılacağına ilişkin ipuçları yer alıyor. Genel merkezde bulunan Dijital Takip Merkezi'nde yoğun bir mesai yapılıyor. Siyasi parti liderlerinin açıklamaları takip ediliyor. Gazete ve televizyon haberleri mercek altına alınıyor. Köşe yazarları, ünlüler ve fenomenlerin öne çıkardığı başlıklar not ediliyor. Gençlerin kullandığı sosyal medya platformları da taranıyor.

Dijital Takip Merkezi seçime kadar çalışmalarına hız verecek. Seçmenin ilgi alanları ve beklentileri belirlenecek. Seçim kampanyası için hazırlanacak dijital dönüşüm stratejisi bu çerçevede oluşacak. Beğeni alan videolar ve paylaşımlar incelenerek analiz edilecek, buna göre seçmenin ilgisini çekebilecek içerikler hazırlanacak. Hazırlanan video ve içerikler 2023 seçim kampanyasının dijital seyrine yön verecek. Seçmen AK Parti'ye yönelik sorularına dijital platformlarda yanıt bulabilecek.


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 
  SOSYAL MEDYA
 
 
  GAZETEMİZ
 
 
 
  BASIN İLAN
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
 
  FACEBOOK
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukukovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA