‘Evimiz Atölye’ projesi ile Hataylı Çocukların Yüzü Güldü
Tarih: 24 Nisan 2023 Pazartesi 15:21
Mersinden Kadın Kooperatifi Başkanı Meral Seçer Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi’nin organizasyonunda düzenlenen programda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Hatay’da depremzede çocuklarla buluştu. Seçer ve kooperatif ortakları Evimiz Atölye projesi kapsamında kadınların ürettikleri ve hayırseverlerin satın aldıkları oyuncakları deprem bölgesindeki çocuklara hediye etti.

Haber- Kader Çetintaş

Mersinden Kadın Kooperatifi Başkanı Meral Seçer; Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi ile Mersinden Kadın Kooperatifi’nin organizasyonunda kooperatif ortakları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Hatay’a ziyaret gerçekleştirerek, bölgedeki kadın ve çocuklarla bir araya geldi. Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Uluslararası Aile Planlaması Federasyonu ve Halk Sağlığı Uzmanları Derneği ile iş birliğinde kurduğu kadın ve üreme sağlığı birimi, ardındankadın birimi, kreş etüt merkezi, tiyatro kooperatifinin etkinlik çadırı, dershane ve sponsor firmaların oyun alanlarını ziyaret etti. Bu programlara İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın eşi Nazan Savaş eşlik etti.


Etiket:

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA