Nilüfer Oyuncak Evi gönüllülerden destek bekliyor
Tarih: 11 Ağustos 2023 Cuma 11:57

İHA


Nilüfer Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl hayata geçirerek binlerce çocuğu oyuncakla buluşturduğu “Oyuncak Evi”, gönüllülerden destek bekliyor.

  Dayanışma kenti Nilüfer’de geçtiğimiz yıl faaliyete geçirilen “Oyuncak Evi” ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 
  Nilüfer Nikah Evi binasının zemin katında kapılarını açan “Oyuncak Evi”, ikinci el oyuncakları toplayıp elden geçirerek, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştırıyor. Bağışçı ve gönüllülerden gelen oyuncakları elden geçiren Nilüfer Belediyesi, ekonomik krizin giderek ağırlaştığı bu dönemde oyuncakları kırsal mahallelerdeki çocuklara da ücretsiz dağıtarak çocukların yüzünü güldürüyor. 
  Geçtiğimiz yıl Mart ayında açılarak hizmet vermeye başlayan “Oyuncak Evi” bugüne kadar bini aşkın ailenin çocuklarını oyuncakla buluşturdu. 
  Yoğun talebin olduğu “Oyuncak Evi” daha fazla çocuğa ulaşabilmek adına, hayırsever ve gönüllülerden kullanmadıkları ama kullanılabilir durumda olan oyuncaklarını bekliyor. 
  Projeye destek vermek isteyenler oyuncakları Nilüfer Belediyesi Nikah Evi binasının zemin katında bulunan “Oyuncak Evi”ne bırakabilir. 
                                 


Etiket: nilüfer belediyesi, oyuncak evi, nilüfer nikah evi

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA