14 branşta ücretsiz kış spor kursları başladı
Tarih: 19 Eylül 2023 Salı 16:30

İHA


Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Belediyesi, ilçede sağlıklı bireylerin yetişmesi amacıyla 14 branşta ücretsiz kış spor kursları başlattı.

  Yenişehir Belediyesi, ilçede bulunan Seyrantepe Spor Tesisleri ve Şehitlik Köşkler Spor Tesislerinde, basketbol, voleybol, kickboks, taekwondo, masa tenisi, jimnastik, badminton, satranç, pilates, futbol, atletizm, sabah sporları ile yüzme kursu olmak üzere 14 branşta kurs açtı. Vatandaşların sporla olan bağlarını güçlendirmek amacıyla, kış spor kurslarını başlattıklarını belirten Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Beşikci, ücretsiz olarak başlattıkları kurslardaki eğitimlerde başarılı ve yetenekli olan vatandaşları ayrıca destekleyeceklerini de söyledi. 


  Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Murat Beşikci, “Geçen kış düzenlemiş olduğumuz kış spor okullarımızda da birçok lisanslı sporcu yetiştirmiştik. Amacımız her yıl yaz ve kış spor okullarına vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda onlara faydalı olabilmek. Yenişehir Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak vatandaşlarımızın bu tür sportif faaliyetlerde yanlarında olmaya devam edeceğiz. Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz ile ortaklaşa yürüteceğimiz çalışmalarımızda spor branşlarında başarılı olan, yetenekli sporcularımızın lisanslarını da çıkartıp, askeri polis okulları, spor liseleri ve beden eğitimi bölümleri sınavlarına da hazırlayacağız” dedi. 
                                     


Etiket: diyarbakır kış sporu, diyarbakır spor kursları, yenişehir belediyesi spor

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA