Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası nefesleri kesti
Tarih: 25 Eylül 2023 Pazartesi 18:16

İHA


Kocaeli’de gerçekleşen Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 2. Ayak Yarışları nefes keserken, dereceye giren sporcular ödüllerine kavuştu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kartepe Belediyesi ve Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 2. Ayak Yarışları gerçekleşti. Nefes kesen yarışlara sahne olan şampiyona, hafta sonu Kartepe MX Park'ta yer alan ekstrem parkurunda gerçekleşti. Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası 2. Ayak yarışlarında sporcular, ekstrem parkurda ve doğada mücadele etti. Heyecan fırtınasının eksik olmadığı yarışta sporcular, ilk gün lastik, kaya, ağaç, su ve beton büzlerden oluşan yapay parkurda yarışa ön sıradan başlamak için mücadele verdi. Şampiyonanın ikinci günü ise Kartepe eteklerinde endurocular, ekstrem ve karanlık orman mevkiindeki enduro testten oluşan parkurda zamanla yarıştı. Yarışların son gününde de heyecan devam eden kıyasıya yarışta dereceye giren sporculara ödülleri verildi. 


Etiket: büyükşehir, şampiyona, spor, kocaeli

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA