Tenis Ligi heyecanlı başladı
Tarih: 26 Eylül 2023 Salı 15:18

İHA


Tenis tutkunlarının birbirine meydan okuduğu Salihli Tenis Defi Ligi, 22’si kadın olmak üzere toplam 87 sporcunun katılımıyla başladı. 5 ayrı klasmanda gerçekleştirilecek olan lig, nisan ayında sona erecek.

Çağatay Özçelik ve Cem Zorlu tarafından organize edilen Salihli Tenis Defi Ligi, sporcuların birbirlerine maç teklif etmesi ile başladı. Salihli Tenis Defi Liginde 22'si kadın toplam 87 sporcu mücadele edecek, lig nisan ayı sonunda tamamlanacak. 
  Organizasyon sonunda 5 ayrı klasmanda kupalar ve ödüllerin sahiplerini bulacağını belirten organizasyon yöneticilerinden Cem Zorlu, "Bu yıl ikinci kez düzenlediğimiz Salihli Tenis Defi Ligine 22’si kadın olmak üzere toplam 87 sporcu katıldı. Heyecanlı ve çekişmeli geçecek olan ligimize yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 
                                   


Etiket: tenis, spor, lig, turnuva

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA