AK Parti’li Kıratlı, MIP Kapılar Projesi açılış törenine katıldı
Tarih: 28 Eylül 2023 Perşembe 16:17

Esma Erisk


Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin (MIP), limanın çevresindeki trafik sorununu çözmek amacıyla gerçekleştirdiği Kapılar Projesi için düzenlene törene siyasetçilerden ve devlet erkanında isimler katıldı.

Kapılar Projesi için düzenlenen törene katılan AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, törendeki protokolde yerini aldı.

Mersin doğu girişindeki trafiği çözecek olan proje için düzenlenmiş olan törene dair görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Kıratlı şu ifadelere yer verdi, “Mersin Valimiz Sn. Ali Hamza Pehlivan, MIP Liman İşletmeciliği Yöneticileri, kent protokolü ve sektör temsilcilerinin katılımıyla MIP Kapılar Projesinin açılış töreni programına katılım sağladık. Ulaştırma Bakanlığımızın katkılarıyla yapılan projenin tamamlanmasıyla limana giriş-çıkışlardaki yoğunluk büyük oranda azalacak. Başta Ulaştırma Bakanlığımız olmak üzere projede emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür ediyorum.”


Etiket: mersin limanı, ali kıralı, kapılar projesi, mıp

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA