OSB akademisinde eğitimler devam ediyor
Tarih: 19 Kasım 2023 Pazar 14:15

İHA


Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının ve çalışanlarının kişisel gelişim, toplumsal farkındalık ve kariyer planlamalarına katkıda bulunmak amacıyla faaliyete geçirilen Kütahya OSB Akademi’de eğitimler devam ediyor.

OSB Akademi resmi internet sitesinde en fazla başvuru alan eğitimlerden biri olan “Stres ve Öfke Kontrolü” eğitimi, 17 Kasım 2023 tarihinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan firmaların yönetici ve çalışanlarının katılım sağladığı eğitimde, eğitmen Efsun Yüksel Tunç tarafından katılımcılara; CALM yaklaşımı, 3B tekniği, trafik ışığı yöntemi, kendini yönetmek, stres ve öfke kavramları vb. konular aktarıldı.
Sözlü anlatımlar ve etkinliklerle birlikte verimli saatlerin yaşandığı “Stres ve Öfke Kontrolü” eğitimi, katılımcıların soruları, görüşleri ve geri bildirimlerinin akabinde son buldu.


Etiket: organize sanayi bölgesi, eğitim, kütahya

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA