Fenomen Nevra Bilem’in ses kaydı ortaya çıktı
Tarih: 20 Kasım 2023 Pazartesi 11:21

Haber Merkezi


Takipçilerini dolandırdığı iddiasıyla hakkında çok sayıda suç duyurusu bulunan fenomen Nevra Bilem’in mağdur olduğu için parasını geri isteyen takipçisine attığı ’’Allah nasip ederse sen duanı et, Ramazan’da bolca duanı et o para seni bulur’ ses kaydı ortaya çıktı.

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı dahil olmak üzere birçok suçlamadan dolayı tutuklanan Engin ile Dilan Polat'ın ardından sosyal medya fenomenleri de gündeme gelmeye devam ediyor. Daha önce dolandırıcılık suçlamasıyla adından söz ettiren ve hakkında şikayetler bulunduğu ileri sürülen fenomen Nevra Bilem'in parasını isteyen takipçisine "Sen duanı et, o para seni bulur" dediği ses kaydı ifşa oldu.

Altınlarıyla çektiği videolarla tanınan Nevra Bilem'in yaptığı reklamlarla takipçilerine ürün sattığı, parayı aldıktan sonra ürünleri yollamadığı ileri sürüldü. Hakkında 30'a yakın şikayet bulunan Bilem'in mağdur olan bir takipçisine attığı ses kaydı herkesi şaşkına çevirdi.

“SEN DUANI ET O PARA SENİ BULUR”

Bilem'in reklamlarından dolayı mağdur olan bir kişi, fenomenden parasını istedi. Bilem ise mağdur kişiye ses kaydı atarak "Ben suçluyu haklıyı ayıramıyorum ayıramadığım için de bir ödeme yapmıyorum. Ben parasında değilim ben dolandırıldım yani, ben şu an kimseye güvenemiyorum. Allah nasip ederse sen duanı et Ramazan'da bolca duanı et o para seni bulur" dedi.

NEVRA BİLEM DOLANDIRICILIK İDDALARINA YANIT VERDİ

Bir süredir hakkındaki dolandırıcılık iddiasıyla ilgili avukatı aracılığıyla açıklama yapan Nevra Bilem, şu ifadeleri kullanmıştı:

 "Öncelikle dikkatinizi çekmek istediğimiz konu, müvekkilimize yöneltilen suçlamalar asılsız haberlerdir. TV kanallarında paylaşılan içerikte dile getirilen iddiaların çoğunluğu mizansendir ve müvekkilimizin takipçileri, bu durumun farkındadır. Ancak, bu bilgiye sahip olmayan kişilerin, kimi kötü niyetlerinden kimi de eksik bilgi sahibi olmasından dolayı kamuoyunda müvekkilimizin yanlış anlaşılmasına neden olabilmekte, hatta bu durum müvekkilimizin kara para aklama, dolandırıcılık gibi ciddi suçlamalarla anılmasına sebep olabilmektedir."

"TİCARET VE SOSYAL MEDYADAN KAZANÇ SAĞLIYORLAR"

"Müvekkilimizin ailesinin ve şahsının gelir kaynakları, eşinin ve aile büyüklerinin yıllardır yürüttüğü ticaret ve sosyal medya platformlarındaki kazançlarıyla sınırlıdır. TV yayınlarındaki haberlerde bahsi geçen güzellik merkezleri veya benzeri satış faaliyetleriyle ilgili iddialar asılsızdır. Müvekkilimiz ve ailesinin bu alanlarda herhangi bir ticari faaliyeti söz konusu değildir. Müvekkilimizin videolarının amacı, mizansene dayalı içerikler olup sosyal medyada popüler olan trend videolar çekerek bilinirliğini ve takipçi sayısını artırmaktır. Öne çıkan altınlar gibi unsurlar da bu amaç doğrultusunda kullanılan görseller olup altınların birçoğu imitasyon birçoğu evlilik birliği içerisinde müvekkilimizin ve eşinin birikimleri birçoğu ise eşi ile birlikte kurmuş olduğu evlilikten olma çocuklarına takılan takılardır."

 


Etiket: fenomen, nevra bilem, ses kaydı, dolandırıcılık, kara para

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA