Soylu, gazetecileri hedef aldı
Tarih: 21 Kasım 2023 Salı 11:34

Haber Merkezi


Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda gazetecileri hedef aldı. Bakanlık dönemine ilişkin çeşitli haber ve köşe yazılarını paylaşan Soylu, “Görevden ayrılalı 5 buçuk ay oldu. Hırsları, kinleri, iftiraları, intikam duyguları bitmedi” dedi

Ali Yerlikaya’nın İçişleri Bakanlığı koltuğuna oturmasıyla birlikte suç çetelerine yönelik başlatılan operasyonlar ve Soylu döneminde yaşananlara ilişkin gün yüzüne çıkan detaylar kamuoyunun gündeminde yer almaya devam ediyor.

Soylu, hakkında yazılan haber ve bazı köşe yazılarını hedef gösterdiği sosyal medya paylaşımında, "Hırsları, kinleri, iftiraları, intikam duyguları bitmedi" diye yazdı.

Soylu, “Organize bir şekilde her gün yeni bir iftira, yeni bir yalan, yeni bir yakıştırma… Bana alışmışlar! Gölgeme ateş edip görevlerini yapıyorlar! Her günkü gibi bugünde taze 4 örnek…” ifadelerini kullandı.

 


Etiket: süleyman soylu, eski iç isleri bakanı, gazeteci

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA