Lise öğrencileri “Aybüke: Öğretmen Oldum Ben” isimli filmi izledi
Tarih: 10 Aralık 2023 Pazar 23:00

İHA


Hisarcık 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesinde Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) kurslarına katılan ve katılacak olan öğrenciler Simav ilçesinde “Aybüke: Ben Öğretmen Oldum” isimli filmi izleyip, Gölcük Yaylası’nı gezdiler.

Öğrencilerin ders çalışma motivasyonunu artırmak ve DYK kurslarına düzenli katılımını teşvik etmek amacıyla Simav ilçesinde sinema etkinliği düzenlediklerini söyledi.

Okul Müdürü İsmail Aydın, “Etkinliğimize 11. ve 12. sınıf DYK kurslarına düzenli olarak devam eden 33 öğrencimiz katıldı. Öğrencilerimiz, Aybüke: Öğretmen Oldum Ben” isimli sinema filminin izlenmelerinin ardından dönüşte Gölcük Yaylasını gezdiler. Gölcük’te kış manzarası eşliğinde fotoğraf çekimleri yapan öğrencilerimiz, üniversiteye hazırlanma konusunda enerjilerini artırdılar. Etkinliğimize izin veren İlçe Kaymakamımız İsmail Tosun’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Salim Karaboğa’ya, otobüs imkanı sunarak ulaşımı ücretsiz gerçekleştirmemize katkıda bulunan Belediye Başkanı Fatih Çalışkan’a, etkinlikte öğrencilerimize eşlik eden Okul Müdür Yardımcımız Sait Bütün'e ve okulumuz Edebiyat Öğretmeni Musa Akpınar’a teşekkür ediyorum” dedi.


Etiket: hisarcık, aybüke öğretmen filmi

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA