Soydan’dan videolu mesaj: ‘Ben varım’
Tarih: 30 Ocak 2024 Salı 15:31

Ebru DOST


Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediyesi adayı MHP’li Serdar Soydan, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Mersinlilere hitap etti. Soydan, videoda yaşam hikayesinden kesitler anlatarak vatandaşlardan destek istedi.

Cumhur İttifakı Mersin’de büyükşehir belediye başkan adayı olarak eski MHP İl Başkanı Serdar Soydan’ı aday gösterdi.MHP’li Soydan da sosyal medya hesabından bir video paylaşarak, “Mersin için bir sorumluluk alıp başlıyorum. Ben varım” dedi. 

Soydan’ın seslendirdiği video kısa sürede beğeni toplarken, vatandaşlar desteklerini, “Başarılar diliyorum başkanım, yolunuz açık olsun”, “Sen varsan bizde varız sayın başkanım” gibi cümlelerle belirtti.
Aday Soydan videoda, “Kıymetli hemşehrilerim, Mersin’in hepimiz için ayrı bir yeri vardır.  Elbette benim için de öyle. Doğduğum, büyüdüğüm, ekmeğimi kazandığım bir diyardır Mersin. Hayat arkadaşımla bu şehirde tanıştım. Dostlarımı bu şehirde buldum. Bazı büyük acıları da bu şehirde yaşadım. Her bir ilçesinin ayrı bir anısı var hayatımda. İlk öğretmenim, ilkokul arkadaşlarım Silifke Taşucu’nda hayatıma dokundu. Toroslar 19 Mayıs Lisesi’ndeki unutulmaz anılarım hala dün gibi aklımda. İş hayatımda başarıyı Mersin’im de yaşadım. Siyaset arenasında da merdivenleri yine bu şehir de birer birer çıktım. Benim eşsiz bir Mersin hayalim car. İlk dönme dolaba bindiğim Tarsus Şelalesi’nin çok daha güzel olması için çalışmalar yapmak istiyorum. Adım adım arşınladığım Mersin Sahili’nin ülkemizde ve hatta dünyamızda parmakla gösterilir olmasını istiyorum. 9 Mart’ta eşsiz bir Mersin hayalimizi gerçeğe dönüştürmek için uygulayacağımız projelerimizi siz kıymetli hemşehrilerimin takdirlerine sunacağım. Her bir vatandaşımıza özel, özgün ve değerli projelerimiz var. Mersin için bir sorumluluk alıp başlıyorum. Ben varım!” diye konuştu.

 


Etiket: serdar soydan ben varım, serdar soydan mersin mesajı

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA