Soydan, "Dersimize çalıştık"
Tarih: 12 Şubat 2024 Pazartesi 16:10

Ebru Dost


Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Milliyetçi Hareket Partili (MHP)Serdar Soydan, Anamur, Aydıncık ve Bozyazı ilçelerinde vatandaşlara seslendi. Soydan, “Dersimize çok iyi çalıştık. Bölgedeki içme suyu, altyapı ve kanalizasyon sorunlarının farkındayız” diye konuştu.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Cumhur İttifakı il ve ilçe yöneticileri ile bölgedeki muhtarlar ve vatandaşlarla sohbet eden Soydan, Anamur’un en büyük sorununun içme suyu sıkıntısı olduğuna işaret etti.

Aday Soydan, “İkinci bölgemizdeki sorunlara çözüm bulmalıyız. Anamur’daki içme suyu problemini hepimiz biliyoruz. Su bizim temel ihtiyacımız. Sadece burada değil Bozyazı ve Aydıncık da aynı dertten muzdarip. Bu konuda çalışmaların hız kazanması gerekiyor. Öte yandan Anamur’da düşürülen yol ağı konusunda da hız kazanacağız. Bizimle birlikte o yollar tekrardan genişleyecek ve asfaltlanmayan yollar kalmayacak” dedi.

Anamur’a otogar, Aydıncık’a arıtma tesisi

Anamur’da hal kompleksinin tamamlanması gerektiğine ve Aydıncık’ta da alt yapı problemi olduğunu söyleyen MHP’li Soydan, “Göreve gelmemiz halinde bu konuda da hızlı hareket edeceğimizin ve mağduriyeti sona erdireceğimizin bilinmesini isterim. Ayrıca talepleri dinleyince bizim Anamur’a bir kültür merkezi bir de otogar borcumuz olduğu görülüyor. İstişare halinde, ortak akıl ve bilimle bu görevimizi de ifa edeceğiz. Aydıncık’taki alt yapı problemi ve arıtma sisteminin hayata geçmesi için de incelikle çalışıyoruz. Bu bölgede sosyal projeler noktasında hissedilen eksikliği de gidereceğiz. Biz durmuyoruz. Ekibimizle birlikte ilçe ilçe, köy köy dolaşarak bölgenin önceliğini sıralıyoruz. Çözüm odaklıyız. Geliyoruz” diye konuştu.


Etiket: mhp serdar soydan, serdar soydan anamur, anamur otogar

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA