Seçer, Yıldız'a destek istedi
Tarih: 3 Mart 2024 Pazar 16:00

Ebru DOST


Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, partisinin Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız için destek istedi.

CHP'li Seçer ve Abdurrahman Yıldız 'Dayanışmayı Büyütme Buluşması'nda bir araya geldiler.

Hedeflerinin yerel seçimlerde Mersin'de birçok ilçeyi kazanmak olduğunu belirten Seçer, Toroslar'da da iddialı olduklarını söyledi.

Başkan Seçer, konuşmasında, “En büyük yol yatırımlarını Toroslar’a yaptık. Herkesi kucaklayarak en büyük yatırımları bugüne kadar girilmemiş mahallelere yaptık. Sosyal politikalara en büyük bütçeleri, başta Toroslar olmak üzere tüm dezavantajlı bölgelere ayırdık” ifadelerini kullandı.
Öte yandan etkinlikte konuşan CHP'nin Toroslar Belediyesi Adayı Abdurrahman Yıldız ise, Toroslar'ın çok çeşitliliğine vurgu yaparak,"Toroslar’ın ciddi fiziki sorunları bir yana, orada yaşanması gereken kardeşlik ortamı bir türlü bugüne kadar oluşturulamadı. Toroslar gerçekten bu ülkenin özeti gibi aslında. Türkiye’de kim yaşıyorsa Toroslar’da onlar yaşıyor. İnançlarıyla, memleketleriyle Türkiye’nin tamamının özeti halinde Toroslar. Dolayısıyla Toroslar aslında bizim hakikaten kardeşliği, barışı kucaklayabileceğimiz, karşılayabileceğimiz, organize edebileceğimiz temel ilçelerinden bir tanesi” açıklamasında bulundu.


Etiket: chp toroslar abdurrahman yıldız, vahap seçer toroslarda

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA