Cumhur İttifakı iddialı geliyor
Tarih: 4 Mart 2024 Pazartesi 12:59

Şule İnan


Akdeniz Belediye Başkan Adayı Mustafa Gültak, AK Parti Mersin heyetiyle beraber, yerel seçimlere az bir süre kala, halkla buluşmayı sürdürüyor.

Akdeniz ilçesinde yer alan Yeni Mahalle’ye çıkarma yapan heyette, Başkan Gültak’ın yanı sıra, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Yılmaz, Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Ali Can, AK Parti Akdeniz İlçe Teşkilatı ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Fikret Koray Savaş yer aldı. 


Heyet; Mersinlilerden, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde, Cumhur İttifakı adaylarına destek istedi.

Cumhur İttifakı heyetinin bir sonraki durağı ise, Mersin Sebze ve Meyve Hal Kompleksi oldu. AK Parti İl Başkanı Adem Aldemir, AK Parti İlçe Teşkilatı Yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Mersin Sebze ve Meyve Hal Kompleksi’nde esnaflarla bir araya gelerek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerinde esnaftan destek talebinde bulundu.
Buluşmalarda, ‘’Mersin Cumhur İttifakı olarak güçlü ve kararlıyız. Büyükşehir ve tüm ilçelerde zafer kazanmaya hazırız ve kararlıyız’’ mesajı vurgulandı.


Etiket: cumhur ittifakı, yerel seçim, mustafa gültak, esnaf ziyareti

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA