En çok kitap okuyan üyelere ödül
Tarih: 29 Mart 2024 Cuma 16:31

İHA


Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde en çok kitap okuyanlar ödüllendirildi.

Tavşanlı Zeytinoğlu Halk Kütüphanesi Müdürlüğü, Kütüphane Haftası’nı kutlamak amacıyla ilkokul, ortaokul, lise, yetişkin ve 65 yaş üstü kategorilerinde en çok kitap okuyan üyelerine ödüller verdi. Ödüller, Kaymakam Hayrettin Baskın ve Kütüphane Müdürü Mehmet Meşe tarafından Tavşanlı Kaymakamlık toplantı salonunda verildi.

İlkokul kategorisinde ödülü alan isim Büşra Nur Genç, ortaokul kategorisinde Elif Işık, lise kategorisinde Naime Nur Sever, yetişkin kategorisinde Şeref Özdemir olarak belirlendi. 65 yaş üstü kategorisinde ise en çok kitap okuyan isim Hasan Mustafa Öktenvural oldu.


 

Bu ödüller, kitap okumanın önemini vurgulamak ve okuma alışkanlığını teşvik etmek amacıyla düzenlenen etkinlikte verildi. Tavşanlı ilçesindeki kütüphane ve yerel yönetim, bu tür etkinliklerle toplumun okuma kültürünü desteklemeye devam ediyor.

 


Etiket: kütüphane haftası, tavşanlı, kütahya

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA