PAÜ Rektörü Kutluhan ‘PAÜ İle Gülümse’ festivali
Tarih: 31 Mart 2024 Pazar 14:40

İHA


21 Nisan’da düzenlenecek olan “PAÜ ile Gülümse” festivaline katılacak olan çocuklara yapılacak yardımlar ve nakdi bağışlar hakkında açılan stantta Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve rektör yardımcıları bağışların önemine vurgu yaptı.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Durmuş Akalın ile Prof. Dr. Turan Karadeniz, Asrın Felaketi’nden etkilenen Hatay’daki çocuklara yardım amacıyla PAÜ Alternatif Genç Topluluğu ve PAÜ Çağın Hukukçuları Topluluğu tarafından kurulan standı ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Kutluhan, Pamukkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi ve PAÜ Alternatif Genç Topluluğu ile PAÜ Çağın Hukukçuları Topluluğu Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Kahan Onur Arslan’dan yapılan yardımlar ve nakdi bağışlar hakkında bilgi aldı. Hatay’ın Samandağ ilçesinde 20-21 Nisan’da düzenlenecek olan “PAÜ ile Gülümse” Festivaline katılacak olan çocuklara dağıtılacak, oyuncak, kırtasiye gibi bağışların anlamlı olduğunu ifade ederek oyuncak bağışlayan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, nakdi bağışların önemine ayrıca vurgu yaptı. Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ayrıca “PAÜ ile Gülümse” Festivaline katkı yapanlardan hatıra kalması adına hazırlanan brandaya el baskısı da yaptı.

PAÜ Rektörü Kutluhan ‘PAÜ İle Gülümse’ festivali

 


Etiket: paü, festival, pamukkale üniversitesi, ahmet kutulan

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA