Kütüphane Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı
Tarih: 1 Nisan 2024 Pazartesi 14:32

İHA


Bayburt’un Aydıntepe ilçesinde 60’ıncı Kütüphane Haftası kutlandı. Bir dizi etkinliklerle kutlanan Kütüphane Haftası’nda öğrencilere kitap okuma sevgisi aşılandı.

Aydıntepe Kaymakamı Ümit Fırat Böçkün, Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Kültür ve Turizm İl Müdürü Bekir Kurtoğlu ve ilçe protokolü, Kütüphane Haftası dolayısıyla İlçe Halk Kütüphanesi tarafından düzenlenen 60’ıncı Kütüphane Haftası programına katıldı.

Programda tiyatro gösterisi, parmak oyunu, bilmece oyunu, kitap seslendirme etkinliği düzenlendi. Yılın okuyucusu belgesinin ve hediyelerin takdim edilmesinin ardından öğrencilere kütüphane gezdirildi.

Kütüphane Haftası etkinlikleri, Çatıksu köyü İlkokul ve Ortaokulu‘nda Gezici Kütüphane hizmeti dahilinde çeşitli etkinliklerle devam etti.


Etiket: bayburt, aydıntepe, kütüphane haftası

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA