Vekil Kış, Mersinlilere teşekkür etti
Tarih: 1 Nisan 2024 Pazartesi 23:40

Bedirhan SUMELİ


31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde Cumhuriyet Halk Partisi’nin 47 yıl sonra Türkiye genelinde birinci parti olmasının üzerine CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış Mersinlilere teşekkürlerini ilettiği açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama yapan Vekil Kış, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in liderliğinde CHP’nin birinci parti olduğu belirtti.

Kış açıklamasında, “Genel Başkanımız Özgür Özel’in liderliğinde 47 yıl sonra Türkiye genelinde birinci parti olmanın gururunu bizlere yaşatan, güven duyan tüm yurttaşlarımıza ve Mersin'li hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Yurt genelinde aldıkları başarılı sonuçlarla belediye başkanlığını kazanan yol arkadaşlarımızı, emek harcayan belediye başkan adaylarımızı, seçim çalışmalarına destek veren milletvekillerimizi, gecesini gündüzüne katarak çalışan partimizin öz gücü tüm örgütümüzü can-ı gönülden kutluyorum. Bizler inandık ve başardık! Bu başarı hepimizin! Azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz! Daha yeni başlıyoruz” ifadelerini kullandı.


Etiket: yerel seçimler, gülcan kış, chp, özgür özel, açıklama, teşekkür, mersin

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA