Başkan Mantı, ‘’Birlikte hareket edebilme kültürü gelişmeli’’
Tarih: 2 Nisan 2024 Salı 14:09

Şule İnan


Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (Çukurova SİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Berman Mantı, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından birlik ve beraberlik mesajı veren bir açıklama yaptı.

‘’Seçimler, demokrasinin bir gereğidir’’ diyen Başkan Mantı, “Yerel seçimler geride kaldı. Halkımız tercihini yaptı. Bundan sonra iş insanlarına, belediye başkanlarına, sivil toplum örgütlerine ve halkımıza düşen birlikteliği elden bırakmadan, şehirlerimiz, bölgelerimiz ve ülkemizin kalkınması için birlikte hareket edebilme kültürünü geliştirmektir” dedi.

Demokratik bir olgunluk içerisinde geçen seçimlerde sağduyulu davranan tüm kesimlere içtenlikle teşekkür eden Berman Mantı, Türkiye’nin yeni dönemde ilk gündem maddesinin ekonomi olması gerektiğini vurguladı.

‘’Çukurova SİFED eksiksiz görevini yerine getirecektir’’
İş dünyasının ve Çukurova SİFED’in bu süreçte, üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getireceğini, Adana ve Mersin başta olmak üzere Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına olanca gücüyle destek vereceğini altını çizdi. Mantı, kamu, yerel yönetimler, özel sektör ve sivil toplum örgütleri arasındaki bağın güçlenmesi için, ortak plan ve projeler geliştirerek halkın refahının yükselmesi için çalışacaklarını ifade etti.


Etiket: çukurova sifed, yerel seçimler, berman mantı

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA