T.C. MERSİN 12. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN İLAN
Tarih: 4 Nisan 2024 Perşembe 00:03
İLAN
T.C. MERSİN 12. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

ESAS NO : 2023/340 Esas
Davacı Ömer Kayık tarafından davalı Emin Çetin (İbrahimoğlu ) aleyhine açılan Muhdesat Aidiyetinin Tespiti davası nedeniyle,
Davalı Emin Çetin (İbrahim oğlu) gönderilen dava dilekçesine ilişkin davetiyenin tebliğ edilemediği, tüm aramalara rağmen adresi tespit edilemediğinden hakkında dava dilekçesinde belirtilen; “ ...Mersin ili Mezitli ilçesi Mezitli mah. 262 ada 1 parsel sayılı taşınmazüzerinde İbrahimoğlu Emin Çetin tarafından limon ve portakal ağaçları dikilmiştir şeklinde yazılan şerhin terkinine... “dair dava açıldığından ve ilanen tebligat yapılmasına karar verildiğinden, davalıİbrahimoğlu Emin Çetin’e işbu ilanen tebligatın yayınlanmasından itibaren 7 gün sonra tebliğ edilmiş sayılacağı ve tebliğden itibaren 2 haftalık süre içinde “HMK. 122.126,129 maddeleri gereğince usulüne uygun olarak düzenlenmiş cevap dilekçesini ve tüm delillerini mahkememize sunması gerektiği hususu dava dilekçesi tebliği yerine kaim olmak üzere ilanen tebliğ olunur.


Etiket: ILN02013069

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA