Mezitli Belediyesi, seçimlerin ardından ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi
Tarih: 9 Nisan 2024 Salı 09:56

İHA


Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediyesi, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer başkanlığında gerçekleştirdi.

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, göreve başlamasının ardından ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda, Mezitli’nin geleceği ve vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik hususlar görüşülerek karara bağlandı.

Başkan Tuncer, ilçenin refahı için iş birliği ve uyum çağrısında bulundu

Başkan Tuncer, meclis üyelerine hitaben gerçekleştirdiği konuşmada, Mezitli’nin kalkınması ve refahı için iş birliği ve uyum içinde çalışma çağrısında bulundu. Meclis toplantısında ayrıca, Mezitli’deki altyapı, eğitim, sağlık ve çevre gibi alanlarda gerçekleştirilecek olan projeler hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda alınan kararlar arasında, kentin trafik sorununa çözüm getirecek yeni yolların yapılması, park ve yeşil alanların arttırılması, kadın-erkek eşitliği, sosyal yardım ve hizmetlerin geliştirilmesi gibi konular yer aldı. Meclis üyelerine ve basın mensuplarına teşekkür eden Başkan Tuncer, şehrin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.


Etiket: mersin, mezitli, meclis toplantısı, yerel seçimler, ahmet serkan tuncer

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA