Başkan Seçer, 'Bayram Sofrası'nda Tarsus halkıyla buluştu
Tarih: 12 Nisan 2024 Cuma 11:19

İHA


Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, eşi Meral Seçer ile Ramazan Bayramı dolayısıyla Tarsus’ta düzenlenen ‘Bayram Sofrası’na katıldı.

Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç'ın Kubatpaşa Meydanı’nda düzenlediği 'Bayram Sofrası’na Seçer’in yanı sıra yaklaşık 5 bin kişi katıldı. Başkanlar vatandaşlarla tokalaşarak sohbet etti.

Etkinlikte Tarsus halkına seslenen Seçer, birlik ve beraberlikten söz ederek, insanları mutlu eden en güzel ilacın sevgi olduğunu vurguladı. Seçer, “Birbirimizi sevdiğimizde bütün hastalıklar iyileşir. Birbirimizi seveceğiz ve sayacağız. Ali Boltaç, Tarsus’un yeni ve çiçeği burnunda belediye başkanı. Allah muvaffak etsin. Bizlere verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Tarsus'a en güzel ve en layık hizmetleri yapacaklarını ifade eden Seçer, seçim sonuçlarını da değerlendirdi. Seçer, "Biz hizmet için buradayız. Taraflı, tarafsız herkes memnun. Oy veren de oy vermeyen de memnun. Herkes rahatladı. Şimdi sorumluluk bizde. Hiç merak etmeyin, güçlüyüz, kuvvetliyiz, deneyimliyiz, inançlıyız. Her şeyden öte insanları, milletimizi ve vatanımızı seviyoruz. Herkesin rahat olmasını istiyoruz. Mutlu ve huzurlu olun. Sizler için varız. Buraya geldiğiniz ve bu Halil İbrahim sofrasını paylaştığınız için teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Boltaç: "Tarsus'ta 5 yıl boyunca huzurlu bir süreç olacak"
Tarsus Belediye Başkanı Boltaç da vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı. Boltaç, "Bayram Sofrası bizde bayram geleneğidir. Aile büyüğü bayramda bütün aileyi çağırır, sofrayı kurar, donatır ve bütün aile bireyleri de gelir, eşlik eder. Biz de Büyükşehir Belediye Başkanımızın katılımıyla bu bayramda büyük bir sofra kuralım dedik. İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız" diye konuştu.
Bundan sonra her sene Bayram Sofrası kurulacağını dile getiren Boltaç, "Vatandaşlarımızla bir arada olacağız. Tarsus'ta 5 yıl boyunca güzel, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir süreç olacak” dedi.


Etiket: mersinbüyükşehir belediyesi, tarsus, bayram sofrası, vahap seçer

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA