Başkan Kaya muhtarları yalnız bırakmadı
Tarih: 15 Nisan 2024 Pazartesi 15:04

İHA


İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, mazbatasını alan 28 mahalle muhtarını yalnız bırakmadı. Kaya, muhtarlara mazbatalarının hayırlı olmasını diledi.

31 Mahalli İdareler Seçimi’nde seçilerek İncirliova’da mazbatalarını alan muhtarları İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya yalnız bırakmadı.

Muhtarlarla birlikte İlçe Seçim Kurulu’na giden Kaya, muhtarların sevincine ve mazbata heyecanına ortak oldu. O anlar çekilen fotoğraflarla ölümsüzleştirildi.

Başkan Kaya, “31 Mart yerel seçimlerinde 28 mahallemizde vatandaşlarımızın desteğini alarak seçilen muhtarlarımızın, mazbatalarını teslim aldıkları bu önemli günlerinde yanlarında olduk. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, beş yıllık hizmet süremiz boyunca tüm muhtarlarımız ile uyum ile çalışarak ilçemize hizmet edeceğiz. Bizlerin mahallelerimizdeki gören gözümüz, işiten kulağımız, tutan elimiz olan tüm muhtarlarımıza mazbatalarının hayırlı olmasını temenni ediyor, görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

 


Etiket: incirliova, aytekin kaya, yerel seçimler

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA