Para Atıcılık Türkiye Şampiyonası dördüncüsü MEܒden
Tarih: 16 Nisan 2024 Salı 10:08

Güray Gürdal


Mersin Üniversitesi (MEÜ) öğrencilerinden Nihansu Gemci, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Tüm Dallar Para Atıcılık Türkiye Şampiyonasında’ 70 sporcu arasından dördüncü olmayı başardı.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından 2024 faaliyet programında yer alan ve Mersin’in Erdemli ilçesi atış poligonunda gerçekleştirilen Tüm Dallar Para Atıcılık Türkiye Şampiyonası sona erdi. Yaklaşık 70 sporcunun katıldığı şampiyonada Mersin Üniversitesi öğrencilerinden Nihansu Gemci Türkiye dördüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.

MEÜ Engelsiz Yaşam Birimi de Gemci’ye şampiyonada eşlik ederek kendisini yalnız bırakmadı. Şampiyona sonunda dereceye giren sporculara ise ödüllerini Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Gürsel Çolakoğlu, Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ve Atıcılık Mersin İl Temsilcisi Ferhat Geçim teslim etti.

 


Etiket: para atıcılık, mersin, MEÜ, spor

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA