Yenişehir Belediyesi’nden uluslararası spor organizasyonu
Tarih: 16 Nisan 2024 Salı 10:43

Nurgül Bayram


Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde Mersin Vali Yardımcısı İbrahim Küçük başkanlığında "Dünya Paratriatlon Kupası ve Avrupa Triatlon Gençler Kupası" koordinasyon toplantısı yapıldı.

Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenecek olan etkinlikte 29 ülkeden 140 yabancı sporcu, ulusal yarışmalarda yer alacak 260 Türk sporcu olmak üzere toplamda 400 sporcu mücadele edecek. 

20-21 Nisan tarihlerinde Mersin’de gerçekleşecek etkinliğin koordinasyon toplantısına Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Vedat Akyar, Türkiye Triatlon Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Edip Kunt, Yenişehir Belediyesi, il sağlık ve il emniyet müdürlüklerinin yetkilileri de katıldı.

Yüzme, Bisiklet ve Koşu kategorilerinde yapılacak olan Yarışlar, 20 Nisan 2024 Cumartesi günü Avrupa Gençler kategorisi ile başlayıp, 21 Nisan 2024 Pazar günü ise Ulusal Yaş Grupları, Dünya Paratriatlon Kupası ile son bulacak. 

Mersin Valiliği himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Triatlon Federasyonu ve Yenişehir Belediyesi işbirliğinde düzenlenecek olan bu önemli organizasyon, uluslararası triatlon camiasında büyük yankı uyandırmaya hazırlanıyor


Etiket: mersin, yenişehir, ttf, gsb, ibrahim küçük

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA