Müdür Durmuş, ev ziyaretlerine devam ediyor
Tarih: 17 Nisan 2024 Çarşamba 03:00

İHA


Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, büyük önem verdiği ev ziyaretleri kapsamında Kuyuluk Belediye Ortaokulu Müdür Yardımcısı İbrahim Güngör’ü evinde ziyaret etti.

Kendisinin de bir öğretmen olduğunu, öğrencilerin onun hayatının merkezinde olduğunu ifade eden Fazilet Durmuş, öğretmenlik mesleğinin önemini vurguladı.

Durmuş, “Öğretmen arkadaşlarımla yan yana olmak istiyorum ve ben kapım açık çalışıyorum. Eğitimin kalitesini arttırmak için her zaman bir arada olmalıyız” dedi.

Eğitim ekseninde devam eden sohbette Durmuş, öğretmenlerin akademik eğitimin yanında öğrencileriyle ders dışında da yakından ilgilenmelerini istedi.

Ziyaret edilen öğretmen ve ailesi Fazilet Durmuş’un ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Aile, her zaman yanlarında olan bir İl Müdürü ile çalışmanın kendilerine güven ve huzurlu çalışma ortamı sağladığını söyledi.


Etiket: mersin, il milli eğitim, fazilet durmuş, ziyaret, öğretmen, kuyuluk, mezitli

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA