Fazilet Durmuş'tan, LGS tercihinde bulunan öğrenci ve rehber öğretmenlere ziyaret
Tarih: 8 Temmuz 2024 Pazartesi 14:54

Haber Merkezi


İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Yenişehir Menteş Şehit Osman Köse Ortaokulunda LGS tercihinde bulunan öğrenci ve rehber öğretmenleri ziyaret etti.

 Fazilet Durmuş, öğrencilere doğru tercih konusunda rehberlik yaptı.

Ziyarette Durmuş, "Hayatımızın her aşamasında tercih etmemiz gereken durumlar hep var olacak. Bizi hayatta başarılı kılan unsurların başında doğru tercihlerimiz gelir. Bugün yaptığımız doğru tercihler akademik hayatımıza yön verecektir. Dolayısıyla bu tercihleri yaparken öğretmenlerimizin, ailelerimizin ve özellikle de rehber Öğretmenlerimizin fikirleri çok önemlidir. Ayrıca sevgili evlatlarım tercihiniz ne olursa olsun bizim için hepiniz ayrı ayrı birer değersiniz." dedi.  Öğrencilere tercihlerinde yardımcı olan rehber öğretmenlere de gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür etti. 

 Öğrenci ve velilerle sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a öğrenciler ve veliler bu önemli süreçte kendilerini yanlarında görmekten çok mutlu olduklarını belirterek teşekkür etti.

 Ziyarette Fazilet Durmuş'a İl Millî Eğitim Şube Müdürü Çağatay Çetin, Yenişehir İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Anteplioğlu ve İbrahim Yılmaz eşlik etti.

 


Etiket: fazilet durmuş, lgs tercihi, yenişehir

 
  GÜNCEL
 
 
  SOSYAL MEDYA

 
  GAZETEMİZ

 
  BASIN İLAN
 
 
  HAVA DURUMU
 

 
 
 


 

Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. cukurovagazetesi.com © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. cukurovagazetesi.com basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA